Президент Федерації футболу України розповів про будівництво нових стадіонів для дітей.

- Ми говорили про те, що ця програма почне швидко розвиватися, як тільки ми побудуємо завод по виробництву штучних полів. Навіть до завод ми змогли побудувати 5 великих стадіонів і 30-40 полів (міні-майданчиків). І це все без власного виробництва. В цьому плані є системна робота. Така кількість, звичайно ж, мало для України і задовольнити наші бажання. Зараз робота йде і з мерами, і губернаторами, щоб наситити середні школи полями.

Також не варто забувати і державних стандартах якості. У Харкові сталася трагедія на одному з дитячих стадіонах. Тому ми сподіваємося, що нові стандарти створення майданчиків дозволять дітям уникнути травм і зберегти собі життя.

Не хотілося б налагоджувати цю систему з популізму. Був би державний стандарт і були б можливості у міністерств, мерів і губернаторів. Це робота, яка через роки принесе результат. Локально він вже є - зараз закінчують роботу в Івано-Франківську, в Дніпрі теж засівають поле. Також є плани по Рівному, Чернівцях. У нас системна робота з місцевою владою. Без заводу було складніше, але ми не чекали, коли він почне роботу. Але, звичайно ж, хотілося б, щоб це було власне виробництво, - заявив Павелко.

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що стали відомі ймовірні суперники збірної України на Євро-2017.