Розробник месенджера Telegram Павло Дуров розкритикував Apple за повільність перевірки оновлень для його сервісу, згадавши главу корпорації Тіма Кука.

Відповідну заяву він зробив в Twitter.

"У компанії Apple, вартість якої оцінюється в більш ніж $750 млрд і в штаті якої понад 115 тисяч осіб, перевірка звичайного оновлення для Telegram займає кілька тижнів. Безгосподарність?" — написав він у публікації, адресованій Тіму Куку.

Ймовірно, мова йде про оновлення, що дасть можливість користувачам дзвонити в Telegram.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", бета-версію функції дзвінків можна було почати тестувати в додатку з середини березня 2017 року. Виклики захищені end-to-end шифруванням.

Популярні новини зараз
"Мінімалка" до 20 тисяч грн: українцям хочуть майже вдвічі підняти оклади Масовані атаки по одному місту: військовий розкрив небезпечну стратегію ворога "Анти-ТЦК у шкарпетці": в Україні почали торгувати новими гаджетами для "бусифікованих" Навіть якщо є відстрочка або бронь: у ТЦК дали чоловікам 7 днів
Показати ще