Проблема жахливої екології позначається щодня на кожному з нас. У центрі Києва стартувала акція "Подаруй життя планеті", спрямована на те, аби мотивувати українців звернути увагу на шкідливість батарейок, які ми бездумно викидаємо у відро для сміття. Адже батарейки - це маленький ящик Пандори, який кишить різними шкідливими металами, що провокують серйозні хвороби і погіршують стан планети все більше і більше.

Тепер мешканці Києва зможуть здати батарейки в самому центрі міста, в будівлі Главпочтамта (Хрещатик, 22). Про це "Укрпошта" написала на офіційній сторінці в Facebook. Там стоїть спеціальний контейнер для використаних батарейок, які будуть відвозити в Дніпро на утилізацію.

"Як зробити світ кращим? Споживати природні ресурси з розумом, розділяти сміття, ходити на "Укрпошту", щоб здати батарейки", - йдеться в повідомленні.

[[{"fid":"176192","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"343","width":"610","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]

Нагадаємо, інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що мешканці Донецька перебувають на межі екологічної катастрофи.

Популярні новини зараз

24-річна Тіна Кунакі показала, чим краща за Моніку Белуччі - саме за це її покохав Венсан Кассель

Дівчина з найбільшою кількістю татуювань в країні вирішила заховати їх: дві різні людини

Кривдника "Холостячки" Злати Огнєвіч затримала поліція: переслідував і погрожував розправою протягом 3 років

Переможниця "Холостяка" Даша Ульянова збільшила і перефарбувала груди - тіло голе, тільки труси видно

Показати ще