У п'ятницю, 24 березня, в Загребі на стадіоні Максимір відбудеться матч відбору до ЧС-2018 Хорватія - Україна. Початок - о 21:45.

Напередодні півзахисник грецького ПАОКа і збірної України Євген Шахов поділився очікуваннями від майбутнього матчу проти хорватів.

- Виступаю за кордоном, тому в збірну приїжджаю з особливим бажанням. Хочеться побачитися з хлопцями, з якими багато років провів у Дніпрі. Хорватія хороша, сильна команда. Всі гравці, що виступають у її складі - зірки світового рівня. Переважна більшість грає в солідних європейських клубах. Що стосується ігрових якостей суперника, то виділила б центральну лінію півзахисту, - сказав Шахов.

Нагадаємо, раніше портал Знай.ua повідомляв, де дивитися матч Хорватія - Україна.

Фото Getty Images

Популярні новини зараз
Пенсіонерам готують допомогу – по 4000 грн кожному: хто у списках на виплати Вік не захистить: ТЦК шукають спеціалістів серед пенсіонерів - кого заберуть в першу чергу Податки на карткові перекази: з якої суми доведеться віддати майже чверть Податкова не покарає за карткові перекази: українцям підказали законний спосіб уникнути штрафу
Показати ще