У зв'язку із вбивством чоловіка у центрі Києва президент України Петро Порошенко терміново викликав голову Служби безпеки України Василя Грицака.

Про це повідомив сам Грицак виконуючому обов'язки голови Консультативної місії Євросоюзу Жоель Вахтер перед початком спільного прес-брифінгу, повідомляє "УНІАН".

На місці злочину зловмисники залишили пістолет. Правоохоронці знайшли шість гільз.

Глава Нацполіції Києва Андрій Крищенко повідомив, що убитим виявився колишній депутат Держдуми Денис Вороненков, що втік до України.

Повідомлялося, що слідчий комітет Росії направив до суду прохання достроково заарештувати колишнього депутата Держдуми Дениса Вороненкова.

Популярні новини зараз
Пенсіонери змушені повертатися до роботи: стає питанням виживання Тарифний маневр: як платити вдвічі менше за мобільний зв'язок За порожню квартиру можна не платити: як зменшити "комуналку" ТЦК відстежуватимуть місцезнаходження ухилянтів: видадуть самі себе
Показати ще

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", сьогодні у центрі столиці біля готелю Прем'єр-палац, що неподалік від Бессарабської площі та станції метро Театральна, невідомі розстріляли двох чоловіків.

Один із них загинув на місці. Іншого у тяжкому стані відвезли до реанімації.