До анексії Криму відпочивати на півострів їздили бідні туристи з України на своїх машинах, з наметами і відпочивали "дикунами". Вони везли з собою картоплю, ковбасу, крупу і варили на примусі кашу, заявив заступник голови Ради міністрів Республіки Крим, постійний представник при президенті РФ Георгій Мурадов.

За його даними, торік турпотік до Криму якісно змінився. Туристи жили в готелях та витрачали гроші. Сезон був вдалий - 2014-го на півострові відпочило 4 млн. туристів. А цього року там чекають ще більший потік відпочиваючих.

"Управління поромною переправою в Керченській протоці, яке зараз передано республіці, дозволить в наступному році ще більше збільшити турпотік. Кримом цікавляться китайські туроператори", - переконує віце-прем'єр.

Проте, міністр курортів і туризму Криму Олена Юрченко вважає, що курортний сезон 2015 буде гіршим за минулий. За її даними дві третини туристів, які прибули до Криму через поромну переправу, не ризикнуть "вдруге вчинити такий подвиг".

"Треба буде дуже напружуватися, щоб хоча б вийти на цифри цього року", - сказала Юрченко на засіданні комітету Державної ради РК по санаторно-курортного комплексу і туризму.

"Тренд сезону 2015 в Криму - надувні туристи", - жартують українці на форумах.

Популярні новини зараз

Комаров зі "Світу навиворіт" показав сумну правду про українців: "Роблять це не через бідність"

Колишня дружина Притули розповіла про домашнє насильство: "Перший раз він вдарив мене..."

Укрзалізниця відправила українців на карантин, каси закриті: "Більше жодних квитків"

У США помер український меценат і лікар Юрій Сас-Подлуський: повернув реліквії Шептицького і врятував сотні людей

Показати ще