Тиждень працівники харківського м'ясокомбінату ганялися за котом, який обгризав дорогі делікатеси. Поки піймали, нарахували збитків на 6 тис. грн.

Працівники намагалися зловити чорного кота, який щоразу десь ховався. Поки зловили, кіт понадкушував дорогі ковбаси та балики.

Тварину віддали у притулок КП "Центр поводження з тваринами". Назвали його Баликом – за пристрасть до їжі.

"Коли тварин приносять, розпитуємо історію, - кажуть у центрі. – На м'ясокомбінаті він розгубився, побачивши стільки делікатесів. Ловили довго, то як вдалося, запхали у мішок та обмотали скетчем".

Розповідають, характер у Балика бойовий. Його посадили в клітку та перевели на сухі корми для котів. Балик сумує за свободою та довго дивиться у вікно.

Популярні новини зараз
Ірина Білик здала Таїсію Повалій та Ігоря Ліхуту з потрохами: "Радіє з того, що відбувається з нами тут" Після "патріарха" Кирила зорати сцену носом удостоїлася путінська співачка Валерія — тягне ближче до землі Фіналістка шоу "Холостяк" Яна Соломко втекла в росію і забула про війну: "Виявилося, ти наша ганьба" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

"Важив три кілограми. Йому два чи три роки. Зараз він на карантині, потім щеплення і кастрація", - зазначають у центрі.

Тварину випустять на волю за 6 тижнів. Або ж знайдуть йому господаря.

Схожий випадок стався в грудні в аеропорту Владивостока. Рудий кіт заліз у вітрину рибного магазину й ласував морепродуктами. Тоді нарахували $1 тис. збитків.