У Деснянському районі столиці однорічний хлопчик отруївся засобом для миття туалету.

Про це пише УНН.

Отруєння сталося в одному з будинків на вулиці Братиславська. Мати повідомила лікарям, що дитина випадково випила засіб для миття туалету.

Читайте також: На Херсонщині троє дітей отруїлися медикаментами

Наразі хлопчик з хімічними опіками ротової порожнини і дихальних шляхів знаходиться в Національній дитячій спеціалізованій лікарні "Охматдит".

Популярні новини зараз
Менше пільг і більше вимог: соціальну допомогу платитимуть за новими критеріями Пенсіонери втратять надбавки: кого торкнеться у першу чергу Гороскоп на сьогодні, 18 квітня: п'ятниця змінить плани – фінансові втрати та несподіваний шанс Зміни у мобілізації з 1 травня: Генштаб оголосив про важливе нововведення
Показати ще

Як повідомлялося раніше, в Оболонському районі столиці однорічна дівчинка отруїлася побутовою хімією. Також в Голосіївському районі столиці 4-річна дівчинка розкусила скляний градусник і отруїлася ртуттю.