Відомий фотограф Roel van Muiden робить знімки тварин в Африці. Чоловіку вдалося зафіксувати як носоріг допомагав зебрі вибратися з багнюки.

Про це передає У світі чудес.

Однак в цій дивовижній і приємною історії не дуже щасливий кінець. Витягуючи своїм рогом тварина носоріг пошкодив хребет лоша і той від отриманої травми помер.

Читайте також: Кампус-білка позує для фотографа у капелюсі та взутті (фото)

У своєму оточенні Роел звинувачують у недбалості. Кажуть, що, якби він допоміг лошати, то той міг би врятуватися.

Популярні новини зараз
Після холодної зими – пекельне літо? Синоптики розповіли, чи накриє Україну аномальна спека Грошей буде більше: пенсіонерам підтягнули мінімалку до нового рівня Отримали переказ – втратили допомогу: ПФУ попередив українців Пенсіонерам доплатять по 800 гривень: кому збільшать пенсію
Показати ще

У свою чергу біологи вважають, що зебра у будь-якому випадку загинула б. Адже стадо пішло далеко, а маленькому тварині вижити в дикій природі Африки одному просто неможливо.