Білоруси створили путівник, куди сходити президентам після переговорів

поділитись

Молодіжний журнал трендів Білорусі створив путівник для президентів, які сьогодні в Мінську збираються на переговори про припиненню вогню на сході України. Кажуть, що вперше за довгий час в країну приїхали лідери великих держав. І кожен з впливових політиків після зустрічі зможе знайти для себе багато цікавого.
"Ми сподіваємося, що переговори між Меркель, Олланд, Путіним і Порошенко закінчаться результативно. А в їх учасників навіть залишиться час познайомитися з Мінськом і його безмежними можливостями для інтелектуального відпочинку", - пишуть журналісти.

[image=402]

Володимиру Путіну вони радять почати візит до країни з обмінника на вокзалі, сфотографуватися з пам'ятником Дзержинському, подивитися на російські реалії у фільмі "Левіафан" та у казино, "бо там, коли ти загулявся, ніхто не гине", - уточнюють автори путівника.

[image=403]

Ангелі Меркель створили маршрут по пивзаводам та пивбарам. Бо там, кажуть, як в Берліні.

[image=405]

Франсуа Оланду радять відвідати житловий масив Сухарьово у Фрунзенському районі міста. Там він дізнається, що арабські квартали в Парижі не є такими жахливими. Також кажуть, аби він придбав половинку "Бородинського" хлібу, він зможе відчути як смак змінився з 1812 року та відвідати місцеві круасани, які продають в "Чебуречній".

[image=404]

Нашому президенту культурну програму пропонують почати з пам'ятника Леніну, якого в Києві же немає, відвідати спа-салон, аби хоч трохи розслабитись. Також, радять де саме купувати смачне сало.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Спочатку це вважали "монголізмом", але потім через расові натяки змінили назву
0
0
12:18 21.03.2018
З таким успіхом просидимо на свято в куртках
0
0
11:34 21.03.2018
Артиста додали туди з-за виступу в окупованому Криму
0
0
11:31 21.03.2018
Десять годин без пояснень і шансів повернутися додому
0
0
11:12 21.03.2018