Скасування трудових книжок дозволить Україні заощадити близько 500 млн гривень на рік. Такі дані наводить неурядова організація EasyBusiness, що розмістила відповідну інфографіку на своїй сторінці в Facebook.

"Скасування трудових книжок дозволить заощадити кошти на їх адміністрування і звільнитися від рудимента радянського минулого. Очікується економія трудових витрат на їх адміністрування близько 250 млн грн і 220 млн грн - на зберігання трудових книжок", - йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що в разі скасування бізнес заощадить часові та грошові витрати на адміністрування і зміст кадрових співробітників. У разі незаконного звільнення у працівника не буде необхідності звертатися до суду для зміни формулювання про звільнення у трудовій книжці.

Читайте також: Борг по зарплатам в Україні становить два мільярди гривень

Як зазначається, відмова від трудових книжок жодним чином не вплине на нарахування пенсії та соціальних виплат.

Популярні новини зараз

Українські вчителі знайшли, чим зайнятися на канікулах - гарують у Польщі за 5 тисяч доларів на місяць

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

Головне за ніч: пенсії до 3800 грн, повернення Світлани Лободи в Україну, друга молодість Алли Пугачової і одкровення Дзідзьо про розлучення зі Slavia

Показати ще

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус ініціює скасування трудової книжки.