Команда Саакашавілі веде переговори з лоукостами Ryanair та Wizz Air про дешеві польоти по Україні.

Про це в інтерв'ю "5 каналу" розповів голова Одеської ОДА та екс-президент Грузії.

Він зазначив, що вже зараз, після усунення голови Державіаслужби, авіаквитки в Україні дещо здешевіли.

сьогодні прилетів до Києва на літаку, за авіаквиток заплатив 80 доларів, за монополіста я платив 200-250. Я знаю, це багато, дуже багато. Квиток повинен коштувати максимум 50 доларів, і то багатьом людям не доступно й 50. Але це була б справедлива ціна", — вважає Саакашвілі.

"Але зараз ми працюємо з Ryanair, Wizz Air… Ми зараз будемо скликати в Одесу, сподіваюся, конгрес лоукостів", — повідомив керівник Одещини.

Популярні новини зараз
Обміняти долари по старому не вийде: ПриватБанк тихо переписав правила для валюти Україну накриє арктична зима: Новий рік зустрінемо з 20-градусними морозами У вас є 7 днів - і без виправдань: ТЦК нагадали, що обов'язково треба зробити тим, у кого є відстрочка чи бронь Українцям блокують картки для соцвиплат: хто у зоні ризику
Показати ще

Нагадаємо, від 29 червня у міжнародному аеропорту "Одеса" стартував принцип "відкритого неба", що означає зняття українською владою обмежень щодо виконання польотів за кількістю авіаперевізників і рейсів.