"Спанч Боб", "Боб Марлі" та "Джон Леннон" - так можуть назвати вулиці в Харкові

поділитись
Всі ці пропозиції будуть узагальнені, використані робочою групою, а також міською топонімічною комісією

Внаслідок перейменування вулиць у Харкові можуть з'явитися оригінальні назви, передає прес-служба Харківської міської ради.

Понад 80 листів з перейменування харківських вулиць надійшло від городян до Харківської міськради електронною поштою. Про це сьогодні повідомив відповідальний секретар міської комісії з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища при Харківській міськраді.

За словами Олексія Хорошковатого, багато харків'ян хочуть назвати вулиці іменами своїх відомих земляків, серед яких - фабрикант Тремпель, що жив, за легендою, у Харкові в середині XIX століття, один з перших кінематографістів Альфред Федецький і засновник першого іпотечного банку Олексій Алчевський.

Крім того, до комісії надходили пропозиції перейменувати деякі вулиці, провулки і проспекти на честь відомого героя мультфільму Спанч Боба, WI-FI, музикантів Боба Марлі і Джона Леннона, а також дати вулицям назви, на кшталт Романтичної.

Хорошковатий зазначив, що оптимальний варіант - повернути вулицям їхні історичні назви, які ще збереглися в народній пам'яті. Так, наприклад, вул. 1-ї Кінної Армії до 1968 року називалася Заїківською.

"Всі ці пропозиції будуть узагальнені, використані робочою групою, а також міською топонімічною комісією, а результати будуть представлені на сайті міської ради або в процесі проведення громадських слухань, які заплановані на вересень-жовтень", - підкреслив Хорошковатий.

Нагадаємо, що київська влада прийняла рішення про перейменування 25 вулиць та провулків в селищі Жуляни, яке відноситься до Солом'янського району столиці.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Українська дзюдоїстка ефектно здобула перемогу на Grand Slam у Німеччині
0
0
04:14 24.02.2018
Військові пішли домагатися справедливості до міського голови
0
0
03:33 24.02.2018
У мережі показали пограбований маєток колишнього генпрокурора Пшонки
0
0
02:15 24.02.2018
Охочих подивитися на виставку було досить мало
0
0
23:57 23.02.2018