У ніч з 3 по 4 квітня збігаються повний місяць і повне затемнення місяця. Така подія є важливою в енергетичному плані, оскільки відьми готуються до знаменитого ритуалу - Вальпургієвої ночі (в ніч з 30 квітня по 1 травня).

Відомо, що 4 квітня в повне затемнення місяця можна провести ритуал, який покращить життя. Правильне застосування енергії допоможе позбутися накопиченого негативу.

"Щоб позбавитися негативної енергії, намалюйте на папері коло і подумки помістіть туди всі негативні думки, а тоді спаліть. Уважно дивіться на вогонь і уявляйте, як усе накопичене зло йде", - повідомила "Знай" астролог Роксолана.

У цей день можуть проявлятися доленосні рішення, тому необхідно уважно спостерігати за оточенням. Також у дні перед місячним затемненням можна відчути підвищену емоційність, нервозність, збудливість, уразливість.

Незважаючи на те, що найголовнішою подією для відьом є Вальпургієва ніч, в ніч повного місячного затемнення також відбуваються містичні події. Цей день є підготовкою до грандізного ритуалу.

Київські відьми збираються на Лисій горі, розташованій на Видубичах, і проводять окультні ритутали, подробиці яких тримають у секреті. Відомо, що в Києві дуже багато містичних місць, але головне зібрання відьом проходить саме там.

На місці, де розташована Лиса Гора, ще з дохристиянських часів було багато капищ та святилищ. Мало хто знає, але саме поняття "Лиса Гора" походить від того, що у слов'ян височини вважали "місцем шанування богів", оскільки вони ближче до неба. На верхівках таких пагорбів вирубувалися всі дерева, щоб вони не заважали спілкуватися з богами.

Місцеві жителям населеного пункту Тетіїв Київської області повідомляли в 2013 році, що на Панській горі живуть відьми. Насправді на горі стоїть будинок, в якому мешкають лише жінки. Проте вони заявляють, що не мають жодного стосунку до окультизму і магії.