Мешканки Ростова і Ростовської області РФ, які займаються наданням сексуальних послуг за плату, стурбовані припливом луганських емігранток. Про це повідомляє "Новий регіон" із посиланням на джерело, наближене до керівництва міграційної служби.

Бойові дії на Донбасі, які тривають із літа 2014 року та анархія, яка запанувала на території, підконтрольній "ЛНР", призвели до того, що рівень доходів і платоспроможність населення різко знизилися. Отже, впав і попит на інтимні послуги.

Читайте також: Біля Сєвєродонецька загинув один військовий

Таким чином, луганські "нічні метелики" кинулися в сусідні області у пошуках платоспроможних клієнтів. Особливо великою їх кількість є саме в Ростовській області.

"Луганчанки, як відомо, дуже красиві і складають ростовським повіям вельми серйозну конкуренцію, - повідомило джерело. - Тому останні їх клянуть, на чому світ стоїть, а заодно і тих, хто розв'язав війну на сході України".

У Донецьку повії працюють у готелі "Рамада" і скаржаться на аналогічні проблеми із росіянками.

"Вночі дівчата люблять поспілкуватися із журналістами за рюмкою. Скаржилися мені, що росіянки повиганяли місцевіх, а бойовики вже неодноразово розраховувались із ними фальшивимі грошами. Найкращі клієнти - міжнародні журналісти та спостерігачы ОБСЄ, в яких є долари та євро", - розповіла "Знай" журналістка Ольга.