Вінницький художник Володимир Козюк оголосив, що намалює 100 українських хат під соломою із різних районів Вінничини. Відбере 50 з них та подасть цей творчий проект на реєстрацію до книги рекордів Гіннеса.

Про це він повідомив на своїй сторінці Facebook.

"Я хочу, щоб із одного села була одна картина, одне фото і картина. Тобто буде 50 сіл, 50 фото і 50 картин", - розповів художник.

За його словами, люди про такі акції не розповідають зазвичай, щоб не вкрали ідею.

"А я не боюсь. Я спеціально чекав, щоб упала остання хатка, вона була у селі Вербовець Муровано-куриловецького району. От цього року вона і повалилась. Тому це буде сотня унікальних полотен, на яких зображені хати, яких уже ніде немає. Зате є на моїх фото та у моїй голові. Адже я пам'ятаю кожну із них", - зазначив вінницький митець.

Популярні новини зараз
Олександр Еллерт розповів про вагітність Ксенії Мішиної: "Це приємний знак" Головні новини за 27 травня: військові хірурги провели унікальну операцію, Україна вимагає у рф забрати тіла загиблих, Осадча поїхала в Канни Зірка "Дизель шоу" Вікторія Булітко показала безцінну працю українців для своїх захисників 6 пострілів за хвилину: Генштаб ЗСУ показав гаубиці FH70 які вже воюють в Україні проти російської армії
Показати ще

Читайте також: Дворічна дівчинка стала рекордсменкою Індії зі стрільби з лука

Збирати" зображення хаток Володимир почав тринадцять років тому, спочатку лише фотографував. Згодом цілеспрямовано почав їздити Вінничиною, робити фото та малювати будинки. Має близько 250 світлин різних хат.

Художник перед початком проекту зробив об'їзд усіх тих, які фотографував. Каже, що багатьох вже немає.

"Багато хаток падає, бо їх заливають дощі. А багато зникають, бо їх розбирають люди. Купили десь обійстя, то нащо їм стара хата на подвір'ї", - розповів Козюк.

Ця збірка картин буде єдиною у творчості митця.

"Це будуть останні сто робіт на тему хати. Жодного повтору, жодної копії не буде, ніколи ні за які кошти", обіцяє художник.

Наразі вже повністю готові три картини. В роботі ще близько двадцяти.