В Києві розпочався сезон відключення гарячої води. Оголошення про випробування тепломереж вже з'явилися в Святошинському районі міста. Гарячого водопостачання не буде два тижні, з 15 по 29 квітня.

"Казали, що воду в столиці відключати більше не будуть. Як це розуміти?", - дивуються жителі району.

19 березня Київська міська рада заборонила відключати централізоване водопостачання у літній період. За це проголосувало 95 депутатів.

"Згідно з проектом рішення, теплопостачальним організаціям міста Києва буде заборонено припиняти послуги з централізованого постачання гарячої води дошкільних та навчальних закладів, закладів охорони здоров'я, соціально медичних закладів, підпорядкованих Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київради (КМДА), і в житловому фонді ", - йдеться в пояснювальній записці до розпорядження.

Читайте також Якщо в Межигір'ї не включать світло - будемо викликати МНС - комендант

В Київраді пояснили, що це стосується відключень за борги. А не щорічних випробувань тепломереж, які проводить "Київенерго".

"Окремою правкою ми прийняли ліміт на проведення профілактики, який становить три тижні. Тобто, відключення гарячої води не може тривати більше, ніж три тижні", - пояснили в Київраді.