В Херсонській області стався нещасний випадок - 23-річну жінку, яка поралася на городі, вкусила змія.

"До Чаплинської центральної райлікарні госпіталізовано 23-річну дівчину, мешканку села Кучерявоволодимирівка з діагнозом укус змії, інтоксикація. Нещасний випадок стався в полі під час проведення польових робіт. До медичного закладу її доставили автомобілем "швидкої допомоги". Стан здоров'я - середньої тяжкості", - повідомляє сайт 0552online.com з посиланням на ДСНС у Херсонській області.

Матеріал по темі В Мурманську паніка – шукають гримучу змію

Ще два випадки сталися днями на Прикарпатті. "10 квітня о 17.05 ми отримали виклик, що в лісі поблизу села Вовчинець Івано-Франківської міськради 39-річного чоловіка вкусила змія", - кажуть в ДСНС Івано-Франківської області.

Дорогою рятувальники та медики шукали постраждалого по мобільному. Він розказував, де саме чекає допомоги. Пройшовши близько двох з половиною кілометрів, рятувальники знайшли потерпілого.

"Змія вжалила чоловіка за палець руки. Оскільки час ішов на хвилини, а стан чоловіка ускладнювався, рятувальники якнайшвидше транспортували його на носилках до "швидкої". З початку цього року це вже другий випадок укусу змії на Прикарпатті", - уточнюють рятувальники.

Фахівці кажуть, що в змій почався шлюбний період. Плазуни вкрай агресивні, тому в лісі та на природі варто не втрачати пильності.