Голова правління ПАТ Запорізький автомобілебудівний завод Микола Євдокименко проінспектував на підприємстві випуск автобусів.

Про це повідомляє прес-служба Мелітопольської міськради.

Випуск автобусів на Мелітопольському моторному заводі почався з квітня. Керівництво проінспектували цехи, де будуть виробничі лінії. На підприємстві виготовлятимуть приміські автобуси А 07.

Завод отримав замовлення на 32 автобуси. 10 з них вже зварені і пофарбовані. За словами директора Мелітопольського заводу Олексія Москаленка, замовлення планують виконати протягом квітня-травня.

Ціна одного автобуса для покупців складе 28 тисяч доларів. У Мелітополі буде здійснюєтися повне складання з комплектуючих. Їх поставляють десятки країн.

Популярні новини зараз
Батьківська субота 25 березня: що потрібно обов'язково зробити і коли буде наступна нагода згадати родичів Українцям виплатять по 2200 грн від ПриватБанку, але отримають їх не всі: важливі нюанси та умови Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите
Показати ще

Нагадаємо, що пасажирські автобуси ЗАЗ А07, більш відомі під брендом I-VAN, вже кілька років випускаються Запорізьким заводом на потужностях підприємства в Іллічівську.