Агент ЦРУ Норман Ходжес зізнався в тому, що за наказом вбивав людей, які несли небезпеку для Америки. Зробив він це перед своєю смертю. Серед убитих агентом людей була і Мерілін Монро.

За даними ЦРУ Мерилін мала інтимну близькість не тільки з американським президентом Джоном Кеннеді, але і з кубинським лідером Фіделем Кастро. Такий зв'язок становив загрозу для безпеки Америки.

"Мій командир Джиммі Хейворс сказав мені, що вона повинна померти, а виглядати це повинно, як суїцид або передозування", - сказав агент ЦРУ.

Він додав, що ніколи раніше не вбивав жінок, але був зобов'язаний підкоритися наказу.

"Я зробив це заради Америки!", - Заявив Ходжес.

Популярні новини зараз
Аліна Паш після перемоги Kalush Orchestra на "Євробаченні" поскаржилася на цькування: "Залишаєшся тотальним ворогом публіки" Місячне затемнення 16 травня 2022 року: до чого потрібно бути всім готовим, і чим вразить Володимира Зеленського, прогноз астрологині Сергій Притула в перший день війни заплатив 10 тисяч гривень за таксі, щоб врятувати сина в Києві: "Плану не було" Щасливий Ектор Хіменс-Браво "роз'єднав" Григорія Решетника з дружиною, а вони й раді: "Можливо все"
Показати ще

Агент підкреслив, що Монро могла передати стратегічну інформацію комуністам, а ЦРУ не могло цього допустити.

"Вона повинна була померти! Я просто зробив те, що зобов'язаний був зробити ", - розповів агент одному із зарубіжних видань.