Головні прем'єри: повернення 5'nizza і пристрасть The Hardkiss

поділитись

Гурт 5'nizza порадував українських шанувальників прем'єрою кліпу на нову пісню "I Believe in You". Це перший сингл групи, який Сергій Бабкін і Андрій Запорожець зняли після десяти років паузи.

Останній спільний кліп 5'nizza випускала вісім років тому.

"П'ятниця" припинила своє існування в 2007 році. Після виходу акустичного альбому "05" музиканти намагалися записати нову платівку, але музичні вподобання Бабкіна та Запорожця розійшлися. Група розпалася на успішні сольні проекти, але музиканти продовжували співпрацю.

Читайте по темі: Жадан і "Білоруський мужчина" приголомшили Тернопіль

Андрій Запорожець у складі групи "SunSay" випустив чотири студійні альбоми, а Сергій Бабкін цілих дев'ять. У 2010 році харків'яни знову з'явилися в одному кадрі, але в сольному проекті Запорожця. Бабкін знявся в його кліпі на пісню "Будь слабей меня", що дуже розбурхало публіку, але довгоочікуваного об'єднання так і не відбулося.

4 березня 2015, після десяти років очікувань, солісти оголосили про возз'єднання "П'ятниці".

"За 10 років ми як два окремих елемента побували в різноманітних експериментальних з'єднаннях. Яка хімічна реакція відбудеться цього разу?" - задається питанням Сергій Бабкін.

"Після 10 років мовчання ми вирішили, що нам знову є що сказати, а старі пісні можливо знайдуть нове життя і сенс," - говорить "Сан".

Група вже призначила тур трьома українськими містами: 22 травня в Харкові, 24 в Одесі і 30 в Києві.

Також порадувала меломанів гучна українська поп-рок група The Hardkiss, яка представила кліп на пісню "Organ".

Нова пісня розкриває тему любові і сексуального потягу, підкреслюється світ двох. Відео "Organ" - антонім пісні, побутова історія про те, як одна людина може зруйнувати світ іншої, про близькість любові і ненависті.

Цю історію в кліпі зобразили солістка The Hardkiss Юлія Саніна та хореограф Анатолій Сачивко. Креативний продюсер та гітарист групи Вал Бебко виступив режисером, а оператором - Ярослав Пілунський.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Відомий український мовознавець, вирішив підтримати абітурієнтів і назвав типові помилки на ЗНО з української мови
0
0
18:55 24.05.2018
У соцмережі виклали смішне відео безуспішною погоні поліції за автомобілем
0
0
18:45 24.05.2018
Поки британці гадають, наскільки це ймовірно, українські екпертів взагалі сумніваються, що авторство закликів належить бойовикам
0
0
18:34 24.05.2018
Список активів Полякова складають компанія Noosphere Ventures, дейтинговый холдинг Together Networks, аерокосмічний стартап Firefly Aerospace і гейминговая компанія Murka
0
0
18:26 24.05.2018
Це ще раз доводить масштабний провал окупантів
0
0
18:18 24.05.2018