Вінничанка виготовляє ляльки, у яких є душа (фото)

поділитись
"Хотіла зробити Ренату Литвинову, але в мого творіння були інші плани. Тому вийшла Маргарита з твору Булгакова, фатальна жінка в ретро-стилі"

[gallery]

Мешканка Вінниці Олена Роджерс створила цілу колекцію унікальних ляльок. Серед них - мольфарка, Баба Яга, Лісовичок, Шалтай-Болтай, Білий кролик, Маленький принц - пише вінницький портал vlasno.info

Дівчина виховувалася у творчій атмосфері, її батьки художники. З дитячих років вона займалася малюванням, ліпленням, майструвала будиночки з паперу, розписувала їх. Робила колажі з різних матеріалів. Потім закінчила художню школу і вінницьке училище №5, де отримала професію художника-оформлювача і кераміста. Зараз Олена виготовляє ляльки та бере участь у багатьох виставках та фестивалях.

Читайте також: Луганчанка пише картини за допомогою праски

Майстриня розповідає, що на виготовлення однієї ляльки вона витрачає від двох тижнів до одного року, а ідея нового творіння завжди спонтанна, матеріали різноманітні. Першим її твором була Мавка з "Лісової пісні" Лесі Українки.

Олена вважає, що у її ляльок є душа, яка з'являється під час малювання очей.

"Не ти їх ведеш, а вони тебе ведуть. Наприклад, хотіла зробити портретну ляльку Ренати Литвинової, але в мого творіння були інші плани. Тому вийшла Маргарита з твору Михайла Булгакова. Фатальна жінка в ретро-стилі", - розповіла вона.

З іншими роботами майстрині можна ознайомитись на офіційному сайті - Art dolls Helen Rogers.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
21.05.2018
Готельєри Єгипту дуже хочуть підняти ціни
0
0
20:55 21.05.2018
Тупі російські судді відпустять екстреміста і вбивцю
0
0
20:24 21.05.2018
У вас стали зникати речі, а потім з'являтися в несподіваних місцях? Можливо, це пустощі домовика
0
0
20:06 21.05.2018
З'явилися подробиці змін, які в Україні ввели через вимоги МВФ
0
0
19:53 21.05.2018