Популярний український виконавець Іван Дорн прийшов на концерт гурту 5'nizza з вагітною дружиною. Пара готується стати батьками вдруге.

Фанати в соціальній мережі припускають, що за розміром живота у дружини артиста Анастасії, вона на 5 або 6 місяці вагітності.

Іван Дорн, незважаючи на свою популярність, ретельно приховує подробиці особистого життя і ніколи прямо не відповідає на запитання журналістів. Народження першої дитини Дорна було покрито таємницею. ЗМІ повідомляли, що влітку 2014 року у артиста народилася донька Василиса. Проте, співак досі не підтвердив ні свого одруження, ні народження первістка.

Матеріал по темі: Іван Дорн виступить у Москві

Минулого літа в соціальні мережі просочилися фотографії зі спільної поїздки Івана Дорна та його дружини Анастасії в Париж.

Популярні новини зараз
Житній хліб може зникнути з полиць магазинів: аграрії повідомили сумні новини 5 улюбленців долі, яким казково пощастить у жовтні 2022: Тамара Глоба назвала везунчиків серед знаків Зодіаку Ціни на ринках України злетіли до нового максимуму: рекордсмени яйця, сало та деякі овочі Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще