У США дозволили віа-гру для жінок

поділитись
Препарат викликає побічні явища - низький тиск, непритомність, нудоту і запаморочення

У США офіційно схвалили флібансерин - перший у світі препарат для відновлення сексуального потягу у жінок. Про це повідомляє The New York Times.

Консультативна група управління з контролю за продуктами харчування і лікарськими засобами США схвалила препарат для жінок, ослаблення лібідо яких не пов'язане з хворобами і розладами у стосунках. За таке рішення проголосували 16 членів організації.

Незважаючи на позитивні характеристики препарату, він викликає побічні явища - низький тиск, непритомність, нудоту і запаморочення. Збільшення свого сексуального потягу пацієнтки оцінили в 0,3 бала за шестибальною шкалою.

Флібансерін створили як антидепресант німецька фірма Boehringer Ingelheim, але після відмови FDA в 2010 році німці продали його невеликої американської компанії Sprout. У 2013 році FDA знову відхилило "віагру для жінок".

Після цього жіночі організації почали потужну кампанію під гаслом "Зрівняємо рахунок". Активісти звинувачували FDA в гендерній дискримінації: організація нібито схвалила віагру та інші препарати для поліпшення сексуального життя чоловіків, але нічого не зробила для жінок.

Матеріал по темі: Американці виявили тварину, що розмножується без сексу

Остаточне рішення FDA має ухвалити 18 серпня, бо багато організацій виступили проти вживання такого препарату.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Діденко привітала українців із Зеленою неділею
0
0
05:55 28.05.2018
Тіла 80-річної жінки та її 82-річного чоловіка мали зовнішні ознаки насильницької смерті
0
0
04:44 28.05.2018
Показали архівні записи останньої в історії панахиди за преподобним Іони
0
0
04:14 28.05.2018