Британський художник Фінтан Меггі розмалював столичну Санітарно-епідемологічну станція, розташовану на вулиці Волоській. Про це повідомляє British Council Ukraine на своїй сторінці Facebook.

Проект реалізують за сприянням Подільської РДА та Державної санітарно-епідеміологічної служби України. Вуличний художник приїздить в Україну на запрошення куратора Олега Соснова.

"Малюнок на будівлі санітарно-епідеміологічної служби присвячений темі збереження навколишнього середовища для залучення уваги громадськості до актуальних проблем екології", - йдеться в повідомленні.

Матеріал по темі: Патріотичне графіті Лесі Українки прикрасило набережну Києва

Робота британського художника створена на підтримку соціального проекту Samosad, який популяризує озеленення та благоустрій міських зон і суспільну відповідальність за навколишнє середовище, хоча б в районному масштабі.

Популярні новини зараз
Головне за 5 грудня: пенсії на "Укрпошті" не буде, акторка "Венздей" втекла від війни в Україні, а цигарки подорожчають Гороскоп на тиждень 5-11 грудня для всіх знаків Зодіаку: у Овнів фінансовий рай, Раки травмуються, а Козероги віддають борги Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку 2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати
Показати ще