Експозиція представить фотографії, що ілюструють реалії життя бійців в зоні АТО очима військових фотокореспондентів.

Сьогодні в приміщенні одеського Поштамту о 11:00 відбудеться урочисте відкриття фотовиставки "Повертайся живим".

Ініціатором проведення виставки виступив Центральний друкований орган Міністерства оборони України - газета "Народна армія".

Читайте також: Виставка творчих робіт держслужбовців на Печерську (фото)

Цю експозицію вже бачили у Києві та Днепропетровську. Крім цього, багато заходів з аналогічною назвою відбувається по всій країні на підтримку бійців АТО.

Популярні новини зараз
Кличко вирішив звинуватити Зеленського у гибелі людей через зачинені укриття 27 уколів у губи, все тіло в тату і навіть талія 35 см: групка людей вирішила зробити себе красивішими, але прогадали Українців залишать без штанів: разом з електроенергією підвищать ще один тариф "ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня
Показати ще

Відвідати виставку можуть всі одесити і гості міста до 5 липня.