Кабінет міністрів обговорює питання щодо передачі управління митною службою в управління іноземній компанії.

Про це у вівторок заявив міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус на колегії міністерства, передає "Корреспондент".

"Ми обговорюємо в уряді як один із радикальних заходів здачу управління митницею іноземній компанії", – наголосив він.

Міністр фінансів Наталія Яресько, за його словами, вже найближчим часом представить уряду реформу Державної фіскальної служби, до якого входить митниця.

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк також пропонує ліквідувати податкову міліцію та створити замість неї службу фінансових розслідувань. Крім того він заявив, що ініціює експеримент з передачі окремих митних служб в управління спеціалізованим іноземним компаніям.

Популярні новини зараз

Доларова лихоманка ламає економіку України, обіцяють - 50 грн за "зелений": тривожний прогноз

Головне за день, 13 грудня: Зеленський роздає громадянство росіянам, обіцяє 10 разів Путіну та ″допоміг″ ЄС продовжити санкції

Соколова виявила дещо дивне у справі Шеремета, журналістка зробила різку заяву

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Показати ще

Читайте також: Перенавантажені фури штрафуватимуть на 10 тисяч гривень

"Пропоную експеримент на окремих митницях: запросимо зовнішню компанію, на кшталт Crown Agents, щоб вони оперували окремими митницями", - зазначив прем'єр.

Яценюк хоче залучити до експерименту найбільш корумповані митниці.

Абрамовичус наголосив, що "оutsourcing" управління митницею застосовувався в низці країн з перехідною економікою. Для цього залучалася, в тому числі, британська компанія Сrown Agents.