Волонтери надрукували кишеньковий довідник про перемоги українців

поділитись

0

622

Видання розпочинається з молитви "Отче Наш", бо, як розповідають отці-капелани, багато мобілізованих не знають цієї молитви

Активісти проекту "Відкрий українське" презентували оригінальну збірку кишенькового формату для воїнів АТО "Словозброя".

Про це повідомляє Zik.

У цій книжці зібрані відомості про всі перемоги українського війська: від часу Київської Русі - до незалежності України. Уперше його презентують бійцям на Яворівському полігоні.

Кишеньковий довідник презентували у Львівському будинку офіцерів. Усього надрукували чотири тисячі примірників.

"Мета проекту – пригадати ті сторінки нашої історії, які досі були забуті. Хочемо показати, що українське військо не було і не є другорядним – це переможне військо", – зазначив громадський діяч, координатор проекту "Відкрий українське" Роман Брезіцький.

Активісти розповіли, що особливість видання у тому, що воно компактне і кожен військовий зможе покласти його в кишеню.

"Видання розпочинається з молитви "Отче Наш", бо, як розповідають отці-капелани, багато мобілізованих не знають цієї молитви", – додає координатор проекту.

Матеріал по темі: "Просвіта" передала бійцям АТО виданий емігрантами "Кобзар"

"Відкрий українське" продовжить роботу над комплектуванням нового збірника, який міститиме перемоги українських військовим на сході країни.

"Ідея створення цієї збірки зародилась під час подій на Майдані. Тоді молоде покоління істориків зрозуміло, що потрібно дати відповідь російській пропаганді і розповісти українцям про їхні історичні перемоги", – розповідає історик, упорядник збірки Тарас Оліярчук.

Нагадаємо, що волонтери "Просвіти" передали в зону АТО старовинне видання "Кобзаря" Тараса Шевченка, яке видали українські емігранти в Німеччині.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Техно
19.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
Окупанти продовжують травмувати мирне населення Луганщини
0
0
14:00 23.07.2017
Українські воїни відповідали вогнем на провокації бойовиків
0
0
13:36 23.07.2017
"Воскреслий" Козіцин знову "виступив"
0
0
13:13 23.07.2017
Шахтарі більше не проситимуть чесно зароблене
0
0
12:51 23.07.2017
Журналіста вигнали за небажання перейти на державну мову
0
0
12:40 23.07.2017