Мінкульт просить українців допомогти йому креативними ідеями

поділитись
Українці можуть запропонувати будь-яку іншу корисну для суспільства ідею або проект на офіційному сайті відомства в рамках опитування "Креативна Україна"

На офіційному сайті Мінкультури стартувало опитування населення під назвою "Креативна Україна".

Міністерство культури звернулося до українців за допомогою в проведенні заходів, реорганізації та оптимізації роботи відомства та підпорядкованих йому установ, передає прес-служба Мінкульту.

Крім цього, українці можуть запропонувати будь-яку іншу корисну для суспільства ідею або проект на офіційному сайті відомства в рамках опитування "Креативна Україна". Для цього необхідно заповнити коротку анкету з контактними даними і додати свою пропозицію в спеціальне поле із зазначенням її мети, термінів реалізації, ресурсів і способів оцінки її ефективності.

Читайте також: Україна отримала статус "почесного гостя" на міжнародному літфестиваль

При цьому Мінкульт радить вигадникам зважити на важкі фінансові для нашої держави часи, а також обійтися без використання ненормативної лексики в анкеті.

Подати свої заявки з пропозиціями українці зможуть до 1 серпня поточного року. Після цього відомство розгляне внесення ідеї, обговорить їх з експертами і вибере 10 найбільш популярних і реалістичних. В рамках опитування проекти висунуть на суд громадськості. Проголосувати за своїх фаворитів можна буде до кінця вересня. Після цього 5 найпопулярніших ініціатив реалізують спільно з авторами ідей, обіцяє Мінкульт.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Росія доставила на окупований півострів турбіни Siemens з порушенням міжнародних санкцій
0
0
23:32 22.03.2018
Під час бійки у Богдана випав і розбився мобільний телефон
0
0
22:31 22.03.2018
Військові кінчали життя самогубством через пережитого
0
0
22:21 22.03.2018
Терміни вилучення банкнот і монет зазначених номіналів є необмеженими
0
0
22:01 22.03.2018