Безпритульного піаніста відправлять до університету (відео)

поділитись
Безхатько став зіркою Yotube після появи відеоролика з його виконанням на вуличному фортепіано хіта 1977 Come Sail Away гурту Styx

Бездомний піаніст із американського міста Сарасота, штат Флорида отримав стипендію в 30 тисяч доларів від університету Spring Arbor для завершення музичної освіти, перерваної колись через брак грошей.

Про це повідомляє USA Today.

"Дональд Гулд, 51-річний безхатько, став зіркою Yotube після появи у Мережі відеоролика з його виконанням на вуличному фортепіано інструментальної версії хіта 1977 Come Sail Away рок-групи Styx", - ідеться в повідомленні.

Читайте також: Бутусов і Шевчук заспівали українською мовою (відео)

Він - колишній морський піхотинець і вивчав теорію музики в коледжі, проте не закінчив навчання через фінансові проблеми. Після смерті у 1998 році його дружини - мав "чорну смугу" у житті. Останні шість чи сім років він - безпритульний.

Після того як про чоловіка розповіла місцева радіостанція, університет Spring Arbor, який він колись не зміг закінчити, оголосив про присудження бездомному музикантові стипендії в 30 тис. доларів для того, щоб він зміг закінчити свою музичну освіту.

Керівництво університету заявило, що Гулд "має унікальний дар до музики, який може використовувати, щоб змінити своє життя".

Щоб допомогти безхатьку розпрощатися з вуличним життям, університет, який є також християнським установою, надав музикантові "християнського коучера".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Політика
24.04.2018
День міжнародної солідарності трудящих перейменований в День праці
0
0
15:20 24.04.2018
Ці поради допоможуть вам не витрачати зайве
0
0
14:55 24.04.2018