Комісія по розподіленню столичного бюджету ухвалила рішення виділити 41 мільйон гривень на реконструкцію кінотеатру "Жовтень". Остаточне рішення ухвалить Міська Рада на спеціальному засідання, повідомляють у прес-службі Київради.

Віталій Кличко ухвалив рішення щодо реконструкції кінотеатру "Жовтень" 17 січня. Спеціальна комісія обрала компанію-виконавця цього проекту "Житлоінвестбуд-УКБ". Ця компанія буде займатися повною реконструкцією будівлі кінотеатру. Але вартість реконструкції у розмірі 41 млн гривень може бути ухваленою тільки у разі перерахування бюджету на наступний рік.

Пожежа в кінотеатрі сталася 18 жовтня минулого року, в результаті якого будівля повністю втратила дах. Після інциденту мер Києва Кличко створив спеціальну волонтерську групу зі збору коштів на ремонт та відновлення будівлі.

Читайте також: Кличко , як мер, втратив половину своїх прихильників - соціологи

По цій справі столична міліція затримала двох підлітків. Вони у день пожежі намагалися зірвати показ фільму, закинувши у приміщення димові шашки. Зараз розпочату кримінальну справу. Затримані повністю визнали свою провину.

Популярні новини зараз
Росія знову била "Кинджалами" та "Калібрами" по енергетиці та цивільних. Жахливі наслідки на Харківщині, Тернопільщині та Львівщині Відключення світла і сильні морози: як будуть діяти графіки Світло вимикають, а платіжка не зменшується: чому неможливо зекономити під час відключень Можна не платити: українцям скасували дві комунальні платіжки
Показати ще