30 березня в мер Ужгорода Богдан Андріїв зняв з розгляду питання розподілу земельних ділянок між Українською Автокефальною Православною Церквою та Українською православною церквою Московського патріархату.

"Рішення міського голови викликало обурення представників УПЦ МП, які вирішили з'ясувати ситуацію силою", - повідомляє сайт Ужгорода.

Священики заблокували трибуну з криками: "Ми не покинемо мерію, доки питання не вирішать".

На момент бунту у мерії знаходились військовослужбовці, які одразу почали утихомирювати бунтівних отців.

Між один з військових та священиками зав'язалась словесна перепалка, що швидко набрала серйозних обертів та перетворилась у масову бійку.

Популярні новини зараз
Депутат запропонувала показово розстрілювати ухилянтів Гороскоп на сьогодні, 6 червня: кому п'ятниця принесе скандали, а кому розслаблення Пенсіонерам, сім'ям з дітьми та людям з інвалідністю виплатять по 10 800 гривень: як отримати Не чекайте – гроші не дадуть: у червні частина українців залишиться без соціальних виплат
Показати ще

Конфлікт вдалось ліквідувати, проте на цьому галасливі представники московської церкви не заспокоїлись.

Мер оголосив перерву для подальшого вирішення справи.

Протягом цього часу священики продовжували блокувати трибуну.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", українцям показали різницю між церквами Київського і Московського патріархату.