Керівництво мадридського Реалу прийняло рішення розлучитися з колумбійським хавбеком команди Хамесом Родрігесом. Про це повідомляє Sky Sports.

Вершкові хочуть продати півзахисника, на якого вже претендують Манчестер Юнайтед і Ліверпуль. Сума можливої ​​угоди становитиме близько 35 мільйонів євро.

"Манчестер Юнайтед і Ліверпуль хочуть придбати Хамеса. Але я думаю, що у Юнайтед є перевага, якщо справа дійде до цих двох клубів, адже його агент - Жорже Мендеш. Ще також є і варіант з Італією. Єдине, що можна гарантувати на цьому етапі, - Реал хоче, щоб Хамес пішов. Вони розглядають варіанти", - сказав журналіст Sky Sports Гільем Балаге.

Дивіться також кращі моменти в кар'єрі Хамеса Родрігеса в футболці Реалу:

Раніше інформаційний портал Знай.ua повідомляв, що зоряний гравець Реала образився на тренера через заміну.

Популярні новини зараз
Соціальні виплати не приходять: що потрібно перевірити Маєте встигнути до 15 березня: "Ощадбанк" попередив всіх пенсіонерів Може вибухнути будь-якої миті: "Нафтогаз" зробив заяву для українців із газовими плитами Пенсіонерів поділили на 4 групи: виплати перерахували кожному по різному
Показати ще

Фото: Getty Images