Міністерство економічного розвитку і торгівлі восени збирається додатково скоротити 20% своїх співробітників.

Про це сьогодні на брифінгу повідомив глава міністерства Айварас Абромавічус, пише Економічна правда.

"Це не просто скорочення заради скорочення, це також інструмент мотивації для ефективних співробітників, що залишилися", - зазначив міністр.

За словами Абромавічуса, на сьогодні міністерство вже встигло скоротити 30% співробітників, у результаті чого значно підвищилися заробітні плати і преміальні працівників, що залишилися.

Читайте також: Абромавічус хоче реформувати Держрезерв

Популярні новини зараз
Здорожчали комунальні послуги: які суми українці побачать у платіжках за газ, світло, опалення та водопостачання Ціни на яйця і муку спустошать гаманці українців у серпні: продавцям довелося знову підняти ціни Ціни на цукор та сіль в Україні знову підіймаються вгору: у скільки обійдуться необхідні продукти серпні На українських АЗС стрімко змінюються ціни на бензин: скільки коштуватиме літр
Показати ще

Нагадаємо, 26 лютого 2015 року Абромавічус підписав наказ про скорочення 30% співробітників Мінекономіки. У березні він заявив, що до кінця року чисельність чиновників МЕРТ скоротиться на 50%.

Згідно з постановою Кабміну від 5 квітня 2014 року, гранична чисельність співробітників МЕРТ становить 1243 особи, в тому числі 1230 держслужбовців.