У Львівській області школярки врятували чергову жертву смертоносного квесту "Синій Кит".

Про це повідомляє "ТСН".

Це сталося в місті Стебник. 13-річний Максим попрощався з усіма в соціальних мережах і виліз на дах багатоповерхового будинку. Хлопчика вчасно помітили. Однокласниці виявили його прощального листа і подзвонили Максиму. Він розповів їм, що вже стоїть на даху. Відважні дівчинки кинулися до нього і відрадили від самогубства.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", в Одеській області школярка намагалася звести рахунки з життям прямо в навчальному закладі. Вона випила ліки. Дівчинці швидко промили шлунок і госпіталізували.

Популярні новини зараз
Штормити буде сильно і неодноразово: Україну в грудні накриє низка магнітних бур - дати У Польщі запустили нові правила: що зміниться для українців У Європі хочуть залишити українських біженців без житла ПриватБанк встановив обмеження в банкоматах: які ліміти діють
Показати ще