Риб'ячий жир з самого дитинства асоціюється з неприємними спогадами, противним смаком від якого ми всі відмовлялися. Якщо запитати у будь-якого дорослого про користь риб'ячого жиру, він не замислюючись відповість, що це засіб від усіх хвороб і підтримки міцної імунної системи.

Раніше, риб'ячий жир продавали в рідкому вигляді, але через противного смаку діти і дорослі не хотіли приймати його в цілях профілактики і зміцнення здоров'я. Зараз, риб'ячий жир так само доступний в аптеках і можна придбати його у вигляді капсул, що запобігає відчути неприємний смак.

Читайте також: Данк Ленарда з розвороту серед найкращих моментів ігрового дня НБА

До складу риб'ячого жиру входять багато корисний речовин, а так само всім відома жирна кислота омега-3. Хто постійно займається тренуваннями, знає, що омега-3 необхідна для підтримки організму під час важких фізичних навантажень. Але як правило, 3-омега повинен надходити в організм не тільки спортсменам.

Добавка омега-3 має багато переваг, щоб відмовлятися від її вживання. Якщо постійно підтримувати свій організм жирними кислотами це знижує ризик захворювання серцево-судинної системи, діабету, раку. Жирний кислоти сприяють підвищеної розумової працездатності.

Популярні новини зараз

Із Франківська може зникнути легендарний ринок, селяни лютують: "Де продати сало і молоко?"

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Блаженніший Святослав втратив маму після тривалої хвороби: інформація про прощання

Леся Нікітюк навчилася "керувати" чоловічою гідністю без штанів: "Коли дуже сумно"

Показати ще

Жирна кислота омега-3 допомагає спортсменам нарощувати м'язи і втрачати вагу. Не варто плутати втрату ваги з фізичними навантаженнями і без. Жирна кислота допомагає знизити вагу тіла, тільки при фізичних навантаженнях.

Такі кислоти, як омега-3, омега-6 і омега-9 дуже корисно впливають на роботу організму. Але спортсмени твердять про те, що вживання в сукупності всіх трьох кислот знижує дію кислоти омега-3, яка є найважливішою для підтримки форми тіла і здоров'я. Тому деякі спортсмени рекомендують більше приділяти увагу саме жирної кислоти омега-3.

Риб'ячий жир містить великий відсоток омега-3, тому тим, хто бажає покращити не лише здоров'я, а й наполегливо прагне придбати спортивне тіло необхідно почати приймати капсули риб'ячого жиру.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що згідно з результатами досліджень, які проводилися на лабораторних мишах, омега-3 жирні кислоти допомагають регулювати ріст кровоносних судин в очах. Це означає, що продукти, що містять ці корисні речовини, захищають очі від таких захворювань, як ретинопатія і дегенерація макули.