На Донбасі залишилося питної води на один місяць

поділитись

0

294

Території, які находяться під контролем російських терористів, залишилися без якісної води. В результаті обстрілу було знеструмлено п'ять фільтрувальних станцій

Самопроголошеній "ДНР" загрожує продовольче отруєння через обстріл станцій, що фільтрують воду.

На Донбасі райони, які знаходяться під контролем російських терористів, залишилися без питної води. В результаті обстрілу було знеструмлено п'ять фільтрувальних станцій, які подавали воду. На станціях немає хлору, щоб очистити воду, а це означає, що сходу України загрожують масові отруєння. Про це повідомляє повідомляє громадська організація "Оборона Маріуполя" у Facebook.

"В результаті обстрілу знеструмлено п'ять фільтрувальних станцій (КП "Компанія Вода Донбасу"): Горлівська станція (водопостачання м. Горловка і м. Дзержінськ); Червоноармійська станція (водопостачання м. Красноармійськ, Селідово, Добропілля, Димитров); Анадольська станція (водопостачання м. Волноваха і м. Докучаєвськ)", — повідомляє "Оборона Маріуполя".

Також є проблеми з подачею питної води на Єнакіївській фільтрувальній станції (водопостачання м. Волноваха, м. Торез і м. Сніжне). Причиною тому - пошкодження каналу Сіверський Донець — Донбас. І поки воду беруть з резервного водосховища.

Читайте також: СБУ знешкодила 20 диверсійних груп у Харкові та Одесі за липень - Порошенко

"Зараз на території так званої "ДНР" відсутній хлор для фільтрувальних станцій (очікується постачання з РФ), у зв'язку з чим, подача води без очисного процесу призведе до продовольчого отруєння (у разі її вживання) населення м. Шахтарськ, м. Торез і м. Сніжне", — повідомляє "Оборона Маріуполя".

Там відзначають, що на місяць води в сховищах ще є.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Слідчий нібито спровокував екс-торнадівця на бійку
0
0
22:46 17.11.2017
З МЗС Вірменії поїздку узгодили заздалегідь
0
0
20:38 17.11.2017
Немає приводів для жартів? Помиляєтеся, їх мільйони!
0
0
19:09 17.11.2017