Сьогодні Служба безпеки та Міністерство внутрішніх справ викрило підприємців, які виготовляли фальсифіковані ліки на основі етилового спирту в Дніпропетровській області.

Як повідомляє прес-служба відомства, виробництво і реалізацію "незаконних" ліків організували директори двох фармацевтичних підприємств.

Завдяки їх зв'язкам, ліки потрапляли до місцевих лікарень.

"Під час обшуків в офісах та складських приміщеннях декількох приватних підприємств, вилучили дві лінії з виготовлення фальсифікату медичних препаратів, понад 100 тисяч флаконів виготовленої продукції, більше 200 декалітрів технічних спиртовмісних матеріалів, підроблену фінансово-господарську документацію та комп'ютерну техніку", - ідеться в повідомленні.

Читайте також: Контрабанда в зоні АТО: за добу затримали сім авто

Популярні новини зараз
Путін може розпочинати війни в Україні і далі, експертка розповіла правду про диктатора: "Мета Росії - не контроль" Відродження легенди: яким може бути новий "горбатий" ЗАЗ-965, закохує в себе з першого погляду У липні пенсіонери отримають на 1000 гривень більше: якім категоріям пощастить Оштрафують на 300 тис грн: приготуйте важливий документ на лічильник
Показати ще

Нагадаємо, що 19 серпня неподалік населеного пункту Курахового Донецької області, мобільна група у складі співробітників Служби безпеки України, Державної фіскальної служби, військової прокуратури і прикордонників затримали вантажівку. Вона перевозила на тимчасово окуповані території горілку.