Як повідомлялося раніше, сьогодні в Донецькій області почне працювати гуманітарно-логістичний центр. Установу буде відкрито між КПВВ "Зайцеве" і нульовою лінією розмежування.

Глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський напередодні повідомив, що від задуму цього масштабного проекту до його створення пройшло 45 днів.

У центрі буде здійснюваться продаж продуктів харчування, побутової хімії та медикаментів. Крім того, в центрах планується розмістити банкомати. Фотографії товарів і цін опублікував на своїй сторінці в Facebook Андрій Романенко. Люди зможуть придбати там соки, чай, олію та інші продукти.

Читайте також: Черговий "гумконвой" з РФ прибув в Україну

Як видно з фото, ціни на товари близькі до звичних магазинних. Соняшникова олію можна купити за 29-35 грн, маленьку упаковку чаю - 24 грн, пакет соку - 19 грн. Також у продажі локшина швидкого приготування, кабачкова іскра, сода, лимонна кислота, оливки, томатна паста, різна консервація і т.д.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні, 17 червня для всіх знаків Зодіаку: остерігайтесь виликих витрат та приділіть увагу стосункам Хотіли допомогти, але опиняться в армії: ТЦК наказали мобілізувати всіх добровольців із груп ППО Стежать за кожним переказом і не лише: податкова взяла під контроль усіх українців – чим це загрожує Головне за 15 червня: ТЦК більше не прийде, пенсії доведеться повернути, а крупи у супермаркетах стали небезпечними
Показати ще

Нагадаємо, Павло Жебрівський, голова Донецької військово-цивільної адміністрації, виступає проти проведення місцевих виборів в кінці листопада, тому що очікує масштабних фальсифікацій. На його думку, вибори тільки загострять ситуацію в регіоні.