У Дніпропетровськ із зони проведення АТО привезли пораненого начмеда лікарні ім. Мечникова Юрія Скребця.

У шию лікаря потрапив осколок снаряда, також пошкодило щелепу, повідомили волонтери в соціальній мережі.

Частину осколка вдалося витягти. Сьогодні медика прооперують.

Читайте також: У зоні АТО поранили відомого хірурга

"Стан нашого побратима Юзика (Скребця Юрія Юрійовича) стабільний. Поранення, на щастя, не важкі. Зараз його перевезли в Мечникова", - зазначила керівник медслужби Дука Яна Зінкевич.

Популярні новини зараз
Пенсію перерахували, але стало гірше: чому індексація провалилася і як відновити справедливість Після холодної зими – пекельне літо? Синоптики розповіли, чи накриє Україну аномальна спека Без світла сидітимемо годинами: українцям знову повертають графіки відключень "Мене просто скасували": Олена Кравець вперше розповіла, як через скандал втратила кар’єру
Показати ще

Нагадаємо, Скребця поранили в четвер, 27 серпня, в Старогнатівці. Хірург відправився на фронт для допомоги пораненим бійцям кілька тижнів тому, взявши відпустку в лікарні.