З 1 вересня у зв'язку зі зростанням пасажиропотоку на всіх лініях метрополітену Києва збільшать кількість потягів і, відповідно, зменшать інтервал руху.

Про це повідомили у прес-службі КП "Київський метрополітен".

Так, на Святошинсько-Броварській лінії додатково курсуватимуть 54 поїзди метро за добу, на Куренівсько-Червоноармійській - 44 і 74 поїзди метро - на Сирецько-Печерській лінії.

Також на Святошинсько-Броварській лінії вводяться "засилочні" поїзди. Вранці в робочі дні п'ять потягів зі станції метро "Лісова" (8:09, 8:15, 8:21, 8:27 і 8:34) відправлятимуться без пасажирів. Посадка пасажирів здійснюватиметься зі станції метро "Чернігівська". Ці заходи спрямовані на те, щоб розвантажити станції метро "Чернігівська", "Дарниця" і "Лівобережна".

Читайте також: У київському метро відкриють перші Wi-Fi зони

Популярні новини зараз

"Ріст припинився , ноги і руки продовжували збільшуватися": історія 10-річної Ані, у якої на спині з'явився горб

Даша Квіткова і Микита Добринін передумали розлучатися? Родина "Холостяка" розкрила таємницю примирення

Володимир Путін "привітав" українців з Днем УПА, ще й Олега Газманова і Миколу Расторгуєва змусив: "Батько наш Бандера"

Перша дружина Арсена Мірзояна затьмарила Тоню Матвієнко - палка руденька на підборах

Показати ще

Крім того, змінюється час відправлення першого поїзда зі станцій метро "Лісова" і "Чернігівська" у напрямку центру міста, відповідно і режим їх роботи. Зокрема, перший поїзд відправлятиметься зі станції метро "Лісова" о 5:34, "Чернігівська" - о 5:36. На вхід пасажирів ці станції відкриються раніше: "Лісова" - вестибюль №1 - о 5:25, вестибюль №2 - о 5:28, "Чернігівська" - вестибюль №1 о 5:31, вестибюль №2 о 5:28.

Нагадаємо, у київському метро вирішили відмовитися від формулювання "остання поїздка": воно з'являлося на дисплеї турнікета, коли пасажир проводив магнітною карткою, на якій закінчувалася кількість поїздок.