У місті Арциз Одеської області в районі автостанції сталася стрілянина, в результаті якої постраждало три людини.

Наразі тривають заходи зі встановлення місцезнаходження та затримання зловмисника, повідомляють в МВС.

"В Арцизький райвідділ міліції надійшла інформація від лікарів райлікарні про те, що до медичного закладу з тілесними ушкодженнями були госпіталізовані троє чоловіків, один з яких - з вогнепальним пораненням", - йдеться в повідомленні.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження.

"Встановлено, що близько 4:00 години ранку в районі автостанції мала місце стрілянина. Як з'ясували правоохоронці, стріляв житель Арциза 1985 року народження", - уточнили в міліції.

Популярні новини зараз
Долари та євро можуть забрати при обміні: українців суворо попередили У боржників є 10 днів: за яку заборгованість можуть відрізати електроенергію Українцям проіндексували пенсії: як дізнатися про новий розмір виплати ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед
Показати ще

Читайте також: В Одесі невідомий з автівки п'ять разів вистрілив у чоловіка

Нагадаємо, 2 вересня двоє зловмисників відкрили стрілянину у Херсоні. В результаті 24-річний чоловік отримав поранення в грудну клітку.