Учора ввечері на адміністративному кордоні з АР Крим співробітники Херсонського загону спільно з працівниками митниці виявили недостовірні відомості в товарно-супровідних документах на вантаж м'яса. Інформацію про порушення прикордонники отримали заздалегідь з оперативних джерел.

Про це повідомили в прес-службі Держприкордонслужби.

"Везли вантаж в автомобілі "Мерседес" через контрольний пункт "Чаплинка". Загалом, у транспортному засобі знаходилося більше 16 тонн яловичини. Під час перевірки з'ясувалося, що в документах вказані неправдиві відомості адреси виробника", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: СБУ на Луганщині викрила схованку з кулеметами (фото)

За інформацією прес-служби, в даний час проводиться перевірка і встановлюються обставини правопорушення.

Популярні новини зараз
У школах з'являться нові класи: дітей триматимуть до вечора Сніг та морози чи дощі та бруд: якою буде зима в Україні Українці, у вас є Приват24? Банк терміново звернувся до клієнтів із заявою, перевіряйте у себе Додаткові 940 грн до пенсії: пенсіонерам радять не баритися з заявою
Показати ще

У РВ УМВС України в Херсонській області направлено повідомлення про виявлення кримінального злочину.