Зведена мобільна група співробітників Служби безпеки України, Державної фіскальної служби та прикордонників затримала у районі проведення антитерористичної операції великий вантаж сантехніки.

Вантаж загальною вартістю майже 200 тисяч гривень намагалися незаконно ввезти на тимчасово окуповану територію, повідомляє прес-служба СБУ.

"Поблизу селища Курдюмівка Артемівського району Донецької області було зупинено фуру, яка рухалася у напрямку лінії розмежування поза межами встановлених пунктів пропуску. У вантажівці виявлено партію сантехніки та насосів на загальну суму майже 200 тис. грн", - сказано в повідомленні.

Читайте також: На Рівненщині правоохоронці вилучили 12,6 кг бурштину

Правоохоронці вилучили незаконний вантаж, тривають слідчі дії.

Популярні новини зараз
Грошей не буде: пенсіонерам скасували популярну доплату Рієлторів зроблять обов'язковими: які зміни готують українцям "Спакують" прямо на кордоні: ТЦК можуть мобілізувати "обмежено придатних", які повернулися в Україну З 1 квітня в Україні починається "сезон тиші": які правила діють у цей час
Показати ще