Через ДТП на центральній вулиці Житомира утворився затор.

Про це повідомляє УНН.

Автопригода сталася за участю легковика та вантажівки на перехресті в центрі Житомира. Вантажівка, яка виїжджала на головну дорогу, зачепила авто.

"Я повертав і пропускав пішохода на переході - він мене зачепив, мабуть, не вписався за габаритами", - розповів водій легковика Андрій.

На місці ДТП працюють співробітники ДАІ.

Популярні новини зараз
Чоловікам пропонують останній шанс: як вирішити проблеми з ТЦК віддалено В українців "відіжмуть" землю, а ви і не знатимете – як убезпечити майно Водіїв попередили про важливий документ: не подбаєте – готуйте валізу грошей Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+
Показати ще

Читайте також: Чергове ДТП з патрульними: Toyota Prius врізалася в Honda (фото)

У результаті аварії утворився затор. Водії маршруток вже відреагували: деякі з них змінили маршрут руху.

Загалом, за минулу добу в Україні сталося 72 ДТП, в яких шість осіб загинули. З початку року в Україні сталося 16300 ДТП, в яких 2496 людей загинули.