У житловому будинку дореволюційного спорудження по вулиці Базарній, 25 з третього поверху багатоповерхівки звалився балкон.

Про це повідомили в УНН.

При падінні архітектурні елементи частково пошкодили балкон поверхом нижче, а також вивіску на цокольному поверсі.

В результаті обвалення ніхто не постраждав.

Читайте також: Киянин встановив собі кругле вікно в звичайній "панельці" (фото)

Популярні новини зараз
Поринуть у повну пітьму: експерт назвав три області, яким загрожує тотальний блекаут Відстрочка від мобілізації: хто точно залишиться вдома, а хто ризикує потрапити на фронт З ухилянтів знімуть усі обвинувачення: як зникнути зі списків ТЦК СЗЧ стане майже неможливим: мобілізованих контролюватимуть по-новому
Показати ще

Нагадаємо, у Києві місцевий житель спального житлового масиву встановив кругле вікно в звичайному панельному будинку, не погодивши проект з відповідними органами.