У Рівненській області правоохоронці затримали скупника бурштину з 130 кілограмами "сонячного каміння". Про це повідомляє СБУ.

У Рокитному правоохоронці зупинили позашляховик з мешканцем Волині. Крім каміння, в автівці знайшли самозарядний карабін Сімонова.

Правоохоронці встановили, що зловмисник скуповував бурштин у незаконних видобувачів.

Читайте також: На Житомирщині у скупника вилучили 15 кг бурштину

За висновками експертів, орієнтовна вартість вилученого каміння становить понад два мільйони гривень.

Популярні новини зараз
Пакують з "бронею" і без ВЛК: з'явилися тривожні приклади "бусифікації" від ТЦК За дрібну помилку — мінус 20% пенсії: літнім українцям запровадили штрафи Грошей стане більше: українцям виплатять одноразову допомогу ТЦК проводять нові "облави" – куди нагрянуть
Показати ще

За цим фактом відкрили кримінальне провадження.

Нагадаємо, нещодавно у жителя с.Бережки Дубровицького району вилучили партію бурштину вартістю понад мільйон гривень.