Сьогодні міська рада Артемівська Донецької області ухвалила рішення про перейменування міста.

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський заявив на Facebook, що місту повертають історичну назву Бахмут.

"Вітаю жителів Бахмута! Також з міською карти зникнуть більше 80 назв вулиць, що мають комуністичне походження - депутати проголосували за їх перейменування", - написав він.

Він подякував меру, депутатському корпусу і громаді за "патріотичну позицію в питанні викорінення тоталітарного минулого з голів і навколишнього середовища донеччан".

Артемівськ розташований на річці Бахмутка, та до 1924 року він носив назву Бахмут. Після місто перейменували на честь російського революціонера, партійного і державного діяча Федора Сергеєва, відомого як Артем.

Популярні новини зараз
Різке похолодання та мокрий сніг: коли зміниться погода – теплої зими чекати не варто Серед осені знову настане весна: синоптики повідомили, якою погодою здивує листопад Ще гірше, ніж "шахеди": українців попередили про нову загрозу рф Соціальні виплати платитимуть по-новому: як тепер можна отримувати допомогу
Показати ще

Для остаточного перейменування треба, аби таке рішення прийняли депутати Верховної ради.

Читайте також: У Києві з'явилася вулиця Квітки Цісик та Назарія Яремчука

Нагадаємо, що в серпні 2015 року на громадських слуханнях з перейменування Артемівська вирішили повернути цьому місту колишню назву - Бахмут.