У столичному Маріїнському парку відбулося свято "Молодь Києва запрошує" за участю соціальних служб для сімей та молоді. Організатори заходу створили для дітей, у тому числі переселенців, проекти для розвитку творчих здібностей.

На фестивалі були присутні представники 10 районних соціальних центрів та понад 40 світових та вітчизняних благодійних організацій, серед яких ОБСЄ та ЮНІСЕФ.

"Цього року особливу увагу ми приділили дітям переселенців і дітям киян-учасників АТО, а також усім київським дітям, щоб залучати їх до позашкільної діяльності. Приємно, що міські організації приєднуються до створення належних умов для освіти, спорту та розвитку талантів", - розповіла голова Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.

Читайте також: На закритті сезону байкери каталися по Києву і обирали "Місс топлес" (фото)

Гості свята могли взяти участь у презентації курсів української мови та українознавства, послухати концерт дитячої творчості та долучитися до різних майстер-класів.

Популярні новини зараз
Тіна Кароль змусила Олену Зеленську ревнувати та пишатися одночасно: "Він не залишив" Старих субсидій вже не буде: українцям показали, як зміниться допомога на оплату комуналки з 1 квітня Рішення прийнято – в Україні злетить тариф на електроенергію з 1 квітня 2023 року Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція
Показати ще