Аварія за участю трьох легкових автомобілів сталася по вулиці Трутенка в Києві ввечері у вівторок, 13 вересня.

За даними місцевого порталу Автополігон.інфо, "Жигулі" "четвірка" на великій швидкості врізалися в автомобіль Mercedes GL, який стояв на "аварійці". Удар був настільки сильний, що іномарка пролетіла на півтора метра вперед і вдарила Porsche Panamera, що стояв попереду.

Читайте також: У ДТП на Хмельниччині водій втратив керування і вбив жінку (фото)

В аварії сильно постраждали пасажири "Жигулів". Хлопець на задньому сидінні отримав забої, дівчина на пасажирському сидінні попереду також сильно травмувалася. Їх відвезли працівники швидкої медичної допомоги.

На місці події працюють патрульні та опергрупа ДАІ. Обставини ДТП встановлюють.

Популярні новини зараз
Найповніший і найточніший гороскоп на листопад-2025 для всіх знаків Зодіаку "Київстар" закриває популярний тариф: на який переведуть абонентів автоматично Оновлені правила оплати: "Нафтогаз" змінив процедуру отримання рахунків Виплатять 500, 800 або 1300 грн: хто з пенсіонерів отримає додаткові гроші
Показати ще